Kalkulace ceny

Pokud jste si již přečetli úvodní článek, musí Vám být jasné, že neexistuje žádný ceník vestavěných skříní. Každá nová vestavěná skříň je unikát šitý na míru prostoru a interiéru, ve kterém je umístěna. Některé větší firmy nabízejí na svých stránkách kalkulátory ceny, jejich nevýhodou je zdlouhavé zadávání a ve finále cena stejně stoprocentně neodpovídá, neboť se vyskytnou další okolnosti, se kterými sebelepší kalkulátor nepočítá.

Osobní konzultace + určení ceny

Dle nás nejlepším a léty osvědčeným systémem je konzultace přímo na místě. Tato konzultace je zdarma a právě během ní, na základě zhodnocení situace, teprve dochází ke kalkulaci konečné či předběžné ceny. Výši ceny nejvíce ovlivní volba doplňků a dalších estetických prvků. Vyrábíme skříně vysoké kvality, žádné skříně z Polska. I přesto držíme ceny dole, naše skříně jsou levné a zároveň Vám dlouho vydrží. Z nabitých zkušeností můžeme říci, že se ceny za vestavěné skříně pohybují v rozmezí 6 - 12 tisíc za metr. Jelikož je každá domácnost unikátní, musí být i vestavěné skříně stavěné na míru, přímo dle potřeby zákazníka. Z tohoto důvodu nechceme klamat lákavými, nízkými cenami, za které pak vybranou skříň nelze v podmínkách vaší domácnosti realizovat.

Objednávky

Pokud se rozhodnete využít osobní konzultace s naším technikem, kontaktujte nás pomocí emailu, objednávkového formuláře či rovnou zavolejte na telefonní číslo 773 657 150. Veškeré kontakty naleznete v příslušné sekci na těchto stránkách. Pokud nás kontaktujete elektronickou formou, prosím uveďte také svůj telefonní kontakt pro rychlejší domluvu.

 

Joomla templates by a4joomla